Vartojimo Paskolų – SohoCredit.lt

Greitoji paskola suteikiama tik registruotiems vartotojams

Jei jus domina greita paskola, užsiregistruokite SohoCredit.lt sistemoje (tai netruks ilgiau nei 1 minutę) bei iš savo banko sąskaitos perveskite 0,01 Lt (tai simbolinis registracijos mokestis, reikalingas tam, kad kreditorius galėtų saugiai sužinoti jūsų banko sąskaitą, į kurią bus pervedamas greitasis kreditas). Labai svarbu, kad mokėjimo paskirtyje nurodytumėte, jog tvirtinate savo ID, kuris jums buvo atsiųstas, ir kad sutinkate su sutarties sąlygomis. Paskolą galite užsisakyti tiek internetu, tiek trumpąja žinute. Sprendimas dėl greitos paskolos suteikimo bus priimtas per kelias minutes – apie tai būsite informuotas SMS žinute. Kaip greitai greitas kreditas jums bus pervestas, priklauso nuo to, kokiame banke yra vykdoma operacija.

Jūs galite rinktis, ar įmoką sumokėti laiku, ar pratęsti greitosios paskolos grąžinimo terminą

Labai svarbu laikytis duotų įsipareigojimų, t.y. laiku grąžinti kreditą. Jei matote, kad to padaryti laiku nesugebėsite, pratęskite greitos paskolos grąžinimo terminą 30 dienų. Tai galite padaryti sumokėdami greitos paskolos pratęsimo mokestį. Patogu tai, kad galite atidėti paskolos grąžinimo terminą tiek kartų, kiek norite (mokestis išlieka pastovus, Pikaluottokeidas.fi). Kai SohoCredit.lt darbuotojai gaus jūsų įmoką, ši informacija bus skelbiamam jūsų profilyje bei apie tai būsite informuotas SMS žinute. Jei nesinaudojate internetine bankininkyste, įmokas galite sumokėti bet kurio banko filiale, taip pat ir „Lietuvos pašto“ skyriuose.

Greitosios paskolos dydis priklauso nuo to, kelintą kartą naudojatės SohoCredit paslaugomis

Jei esate naujas klientas, jums gali būti suteiktas greitasis kreditas, neviršijantis 750 Lt. Jei skolinatės antrąkart, ši suma išauga iki 1000 Lt, o jei trečiąkart – iki 1500 Lt. Akivaizdu, kad kuo lojalesnis klientas esate, tuo jumis labiau pasitikima. Be abejonės, jei norite gauti didesnę sumą pinigų nei pirmąjį kartą, turite laiku įvykdyti įsipareigojimus.

Vartojimo Paskolų - SohoCredit.lt

Verta paminėti ir tai, kad nauji greiti kreditai nesuteikiami tol, kol negrąžinami senieji (vienu metu jūs negalite turėti daugiau nei vienos greitos paskolos). Be to, kita greita paskola nėra suteikiama iš karto: turi praeiti ne mažiau nei 7 dienos nuo to momento, kai visiškai grąžinate turimą paskolą.

Greitieji kreditai suteikiami visiems, kurie atitinka SohoCredit keliamus reikalavimus
Jei pageidaujate, kad jūsų banko sąskaitą papildytų SohoCredit.lt greitoji paskola, jūs turite būti ne jaunesnis nei 20 metų ir ne vyresnis nei 65 metų Lietuvoje gyvenantis asmuo, turintis deklaruotą gyvenamąją vietą ir gaunantis reguliarias pajamas. Be to, jūs privalote turėti asmeninį mobilųjį telefoną bei asmeninę banko sąskaitą viename iš Lietuvos komercinių bankų. Ne mažiau svarbu, kad jūsų kredito istorija būtų nepriekaištinga (greitosios paskolos nėra suteikiamos asmenims, kurie anskčiau yra pažeidę turėtus finansinius įsipareigojimus).

SohoCredit teikia paskolas ir savaitgaliais

Greitieji kreditai yra pervedami kiekvieną darbo dieną nuo 8 valandos ryto iki 22 valandos vakaro bei savaitgaliais nuo 9 valandų ryto iki 21 valandos vakaro. Tiesa, paraiškas kreditui gauti galite siųsti bet kuriuo metu (visą parą). Jei darbo valandos jau yra pasibaigusios, paraiškos bus peržiūrėtos kitos dienos ryte.