Vartojimo Paskolų – TopCredit

TopCredit.lt teikia paskolas nuo 300 Lt iki 1000 Lt

TopCredit.lt – kreditus teikianti įmonė. Paraiškos kreditui gauti yra priimamos visą parą. Tiesa, greitasis kreditas yra suteikiamas tik darbo dienomis 9-18 valandomis. Kiekvienas klientas gali pasirinkti norimą greitosios paskolos dydį bei tinkamiausią grąžinimo terminą (minimalus greitas kreditas – 300 Lt, maksimalus – 1000 Lt; kredito grąžinimo terminas svyruoja nuo 10 iki 45 dienų). Be abejonės, TopCredit.lt įsipareigoja saugoti klientų asmeninius duomenis (neperduoti jų tretiesiems asmenims ir nenaudoti kitiems tikslams).

Būtina atitikti TopCredit.lt kredito gavėjams keliamus reikalavimus
Prieš pateikdami paraišką kreditui gauti įsitikinkite, kad atitinkate kredito gavėjams keliamus reikalavimus. TopCredit.lt teikia paskolas dirbantiems fiziniams asmenims (https://pikalaina18v.fi/), kurių mokėjimų istorija tvarkinga, o visos anksčiau turėtos skolos – padengtos. Svarbus ir amžiaus cenzas – greitieji kreditai jaunesniems nei 21 metų asmenims neteikiami.

Vartojimo Paskolų - TopCredit

Jei reikalavimus atitinkate, registruokitės TopCredit.lt sistemoje
Kadangi greitieji kreditai suteikiami tik registruotiems vartotojams, prieš pateikiant paraišką kreditui gauti, reikės užsiregistruoti. Tai galite padaryti TopCredit.lt internetinėje svetainėje. Kiekvienam naujam klientui reikia nurodyti savo asmeninius duomenis (būtinai tikslius ir teisingus): vardą, pavardę, asmens kodą, elektroninio pašto adresą bei mobilaus telefono numerį. Taip pat reikės nurodyti ir banko sąskaitą, į kurią greitoji paskola turės būti pervesta.

Nepamirškite sumokėti registracijos mokesčio

Tam, kad jūsų tapatybė būtų patvirtinta, reikės sumokėti ir registracijos mokestį (jis minimalus – 0,01 Lt). Labai svarbu, kad registracijos mokestis būtų mokamas iš jūsų asmeninės banko sąskaitos, būtent iš tos, į kurią norėtumėte gauti paskolą. Registracijos mokestis turi būti sumokamas ne vėliau kaip per 72 valandas nuo registracijos momento (priešingu atveju jūsų anketa bus ištrinta).

Greitasis kreditas gali lengvai ir greitai papildyti jūsų banko sąskaitą

Jei jus domina greita paskola iš TopCredit.lt, jį galite užsisakyti internetu. Tai padaryti itin paprasta: prisijunkite prie savo profilio, pasirinkite tinkamiausias sąlygas ir pateikite paraišką. Jei prieigos prie interneto neturite, nenusiminkite, pateikti paraišką kreditui gauti galite ir SMS žinute. Tiesa, verta atkreipti dėmesį, kad trumposios žinutės tekstas turi būti parašytas laikantis TopCredit.lt reikalavimų (jei išsiųsite SMS žinutę su laisva forma parašytu tekstu, darbuotojai jūsų paraiškos nesvarstys). Apie sprendimą dėl greitos paskolos suteikimo būsite informuotas SMS žinute, kuri bus išsiųsta į registracijos metu nurodytą mobilaus telefono numerį.

Greiti kreditai turi būti grąžinti laiku

Nepamirškite, kad greitas kreditas privalo būti grąžintas laiku (kitaip bus skaičiuojami delspinigiai arba jums gali būti paskirta bauda). Jei matote, kad laiku greitosios paskolos niekaip negrąžinsite, pasinaudokite galimybe prasitęsti paskolos grąžinimo terminą. Nors tai ir kainuos papildomai, bet mokestis bus mažesnis nei galimos sankcijos.