Vartojimo Paskolų – SOScredit.lt

SOScredit.lt teikia įvairias finansines paslaugas

SOScredit.lt – kreditus teikianti įmonė, teikianti įvairias finansines paslaugas, atitinkančias klientų poreikius. Kiekvienas asmuo gali rasti tinkamiausią paskolos variantą, kadangi SOScredit.lt teikia tiek greitąsias paskolas, tiek vartojimo kreditus, tiek ir lombardines bei lizingo paslaugas.

Greitosios paskolos ir vartojimo kreditai – viena iš SOScredit.lt teikiamų paslaugų

SOScredit.lt teikia ir greituosius kreditus, ir vartojimo paskolas. Smulkiosios greitosios paskolos suteikiamos 180-360 dienų laikotarpiui. Minimalus greitasis kreditas – 300 Lt, maksimalus – 1500 Lt. Vartojimo kreditai suteikiami 180-420 laikotarpiui, ir jų sumos svyruoja nuo 1600 Lt iki 3000 Lt. Greita paskola – puikus būdas nenumatytoms išlaidoms padengti. Patogu tai, kad nereikia užstato ar papildomo įnašo, nėra varginančio dokumentų tvarkymo, o pinigai gali greitai papildyti jūsų asmeninę banko sąskaitą. Žinoma, skolintis reikėtų atsakingai, ir prieš pildant kredito paraišką įsitikinti savo finansinėmis galimybėmis paskolą grąžinti.

Pirmasis žingsnis link greitosios paskolos gavimo – registracija

Jei jus domina greitas kreditas iš SOScredit.lt, nieko nelaukdamas užsiregistruokite sistemoje. Tai padaryti galite internetu: į atitinkamus laukelius reikės suvesti savo vardą, pavardę bei asmens kodą. Nepamirškite nurodyti ir savo kontaktinių duomenų: mobilaus telefono numerio ir elektroninio pašto adreso. Kai tai atliksite, perskaitykite bendrąsias sutarties sąlygas ir pažymėkite, kad su jomis sutinkate. Beliks pervesti 5 Lt registracijos mokestį (šie pinigai bus grąžinti, jei greitoji paskola jums bus suteikta).

Vartojimo Paskolų - SOScredit.lt

Greitieji kreditai teikiami internetu arba SMS žinute

Būdamas registruotu vartotoju kreditą galite gauti internetu arba SMS žinute. Jei jums priimtinesnis pirmasis variantas, prisijunkite prie savo profilio SOScredit.lt sistemoje, iš kreditų lentelės pasirinkite norimą greitos paskolos sumą ir patvirtinkite savo pasirinkimą. Jei norite užsakyti kreditą SMS žinute, išsiųskite standartizuotą tekstą su savo pageidavimais ir sekite tolimesnius nurodymus.

Greiti kreditai privalo būti grąžinti laiku (su galimybe pratęsti greitos paskolos grąžinimo terminą)

Įmokos už greituosius kreditus turi būti sumokamos internetu. Pirmiausia jums reikėtų prisijungti prie savitarnos svetainės ir paspausti ant nuorodos „grąžinti kreditą“. Jei matote, kad greitosios paskolos laiku grąžinti nesugebėsite, galite pratęsti jos grąžinimo terminą. Tai padaryti galite prisijungę prie savo profilio: kai pasirinksite kredito grąžinimo atidėjimo terminą, sumokėkite už kredito pratęsimą.

Visiems norintiems suteikiamos lombardinės paslaugos už užstatą
Jūs turite nepadengtų skolų, kurių savo lėšomis niekaip negalite grąžinti? Jums nesuteikiamos greitos paskolos be užstato (dėl per mažų pajamų ar kitų priežasčių)? Galite pasinaudoti lombardinėmis paslaugomis. Svarbiausia, kad turėtumėte turto,kurį galėtumėte įkeisti. Šiuo atveju užstatu gali tapti tiek nekilnojamas turtas, tiek ir automobilis, akcijos, vertybiniai popieriai ar vekseliai. Patogu ir tai, kad paskolos mokėjimas gali būti atidėtas net 3 metams (kas mėnesį mokant tik palūkanas).

SOScredit.lt teikia ir lizingo paslaugas

Lizingas yra puikiai tinkamas asmenims, kurie nori įsigyti kokią nors prekę, bet neturi sukaupę reikiamos sumos. Principas yra paprastas: SOScredit.lt nuperka klientui norimą prekę ir leidžia ja naudotis visą laikotarpį, kol yra mokamos kasmėnesinės lizingo įmokos. Turtas pereina klientui, kai visa kaina yra išmokama. Didžiausias privalumas yra tas, kad pirkiniu galite džiaugtis iš karto, be to, nereikia jokio papildomo užstato. Svarbu ir tai, kad paslauga yra lanksti, t.y. jūs galėsite pasirinkti jums priimtiniausias sąlygas (suderinsite, kad mokėjimo grafikas būtų patogus, o suteiktos paslaugos atitiktų jūsų finansines galimybes).