Pigiausi ilgalaikiai kreditai

Šiame straipsnyje aptariamos kredito įmonės, suteikiančios ilgalaikius kreditus (ilgesniam nei 3 mėnesių laikotarpiui): Creditor.lt, PopKreditas.lt, Kreditas5000.lt, MomentCredit.lt, Piniginė.lt, SohoCredit.lt, MiniPaskola.lt, ICredit.lt, SmsPinigai.lt, PegasusCredit.lt, Vivus.lt, BigBank.lt, Halpa pikalaina finland, BobutėsPaskola.lt, Credit24.lt, SosCredit.lt, AčiūKreditas.lt bei CreditStar.lt. Apžvelgsime, kiek skirtingose kredito bendrovėse kainuoja greiti kreditai (palyginimui pasirinkti 1000 Lt ir 2000 Lt dydžio greitieji kreditai 90 dienų bei 24 mėnesių laikotarpiui). Taip pat panagrinėsime, kokią mažiausią ir didžiausią sumą pinigų galima pasiskolinti iš kiekvieno kreditoriaus (pastoviems ir naujiems klientams), kokie mažiausi bei didžiausi paskolos grąžinimo terminai; galiausiai aptarsime galimybes gauti pirmąją paskolą nemokamai bei turėti kelias paskolas vienu metu.

Kokia yra minimali ir maksimali greitosios paskolos suma?

Pačią mažiausią paskolą – 50 Lt – galite gauti iš Creditor.lt. 100 Lt turėsite galimybę pasiskolinti iš MomentCredit.lt, Piniginė.lt ar MiniPaskola.lt, 150 Lt – iš Credit24.lt ar SmsPinigai.lt. Jei jūsų poreikius geriausiai patenkintų 250 Lt dydžio greitasis kreditas, galite kreiptis ir į CreditStar.lt, Vivus.lt, PegasusCredit.lt, ICredit.lt, SohoCredit.lt ar Kreditas5000.lt. Mažiau nei 300 Lt neskolina SosCredit.lt, o AčiūKreditas.lt, BobutėsPaskola.lt bei PopKreditas.lt neskolina mažesnės nei 500 Lt sumos. Minimali paskolos suma iš Bigbank.lt – 1000 Lt.

Maksimali greita paskola iš ICredit.lt – 1000 Lt, iš MiniPaskola.lt – 2000 Lt, iš SosCredit.lt – 3000 Lt, o iš AčiūKreditas.lt, Vivus.lt ar SohoCredit.lt – 5000 Lt. Kiek didesnes sumas galite gauti iš Credit24.lt, CreditStar.lt (iki 7000 Lt) ar Creditor.lt (iki 8000 Lt). Jei jums reikalingas iki 10 000 Lt greitasis kreditas, galite kreiptis į BobutėsPaskola.lt, PegasusCredit.lt, SmsPinigai.lt, Piniginė.lt, MomentCredit.lt, Kreditas5000.lt ar PopKreditas.lt. Didžiausias paskolų sumas siūlo BigBank.lt: šis kreditorius suteikia galimybę pasiskolinti net iki 34 000 Lt.

Ar yra galimybė gauti pirmąją paskolą nemokamai?

Pigiausi ilgalaikiai kreditai

Kai kurios kredito bendrovės suteikia galimybę pirmąją paskolą gauti nemokamai. Tai greitas ir paprastas būdas gauti pinigų nemokant jokių palūkanų (taikomas bene vienintelis reikalavimas – būtina savo įsipareigojimus įvykdyti laiku). Iš mūsų aptariamų kreditorių šią paslaugą siūlo SohoCredit.lt, SmsCredit.lt, SmsPinigai.lt bei LitCredit.lt (darkart atkreipiame dėmesį, kad nemokami greiti kreditai suteikiami tik naujiems klientams).

Ar yra galimybė gauti antrą paskolą dar negrąžinus pirmosios?

Kai kuriems asmenims kartais prireikia papildomos pinigų sumos dar negrąžinus senojo kredito. Dalis kreditorių yra itin griežti ir savo reikalavimuose aiškiai nurodo, kad naują paskolą galima imti tik tuo atveju, jei yra grąžinta turima greitoji paskola (LitCredit.lt, SmsPinigai.lt, SohoCredit.lt, MiniPaskola.lt), kiti savo internetiniuose tinklalapiuose apie tokią galimybę apskritai neužsimena (CreditStar.lt, ICredit.lt).

Kitos kredito įmonės (Credit24.lt, Vivus.lt, SmsCredit.lt) suteikia galimybę skolintis papildomai (padidinti turimo kredito sumą neviršijant klientui suteikiamo kredito limito). Paskoliukas.lt įprastais atvejais neleidžia turėti kelių kreditų vienu metu, bet šis reikalavimas nėra taikomas lojaliems klientams: kai laiku grąžinami 4 kreditai iš eilės, vėliau leidžiama turėti ir kelias paskolas vienu metu, svarbiausia, kad bendra jų suma neviršytų 7000 Lt. Bene lanksčiausias sąlygas siūlo BobutėsPaskola.lt: vienu metu leidžiama turėti net tris kreditus.