Greitasis kreditas Internetu

Greitasis kreditas – tai ne retas pagalbininkas netikėtai susiklosčius nepalankioms finansinėms aplinkybėms, pritrūkus pinigų iki algos, ar kitais svarbiais gyvenimiškais atvejais, kuomet pritrūkstame pinigų ir greitas kreditas yra tiesiog būtinas. Anksčiau kreditų tekdavo kreiptis į bankus, kreditų unijas, o šiandien dienai paskolas gana lengvai suteikia daug kreditų bendrovių, siūlančių savo paslaugas: greituosius kreditus, vartojimo kreditus , ilgalaikius kreditus ir netgi nemokamus kreditus, kuriuos pasiskolinti galima net neišėjus iš namų, tik prisėdus prie kompiuterio – paskolas internetu, išsiuntus trumpąją SMS žinutę, apsilankius pašte ar spaudos kioske. Keletas pagrindinių kriterijų, kuriuos paprastai turite atitikti, norėdami gauti skolinamą sumą (Seriffilaina.fi):

1. Būti Lietuvos Respublikos piliečiu arba turėti nuolatinį leidimą gyventi Lietuvoje

2) būti ne jaunesnis nei 18 arba 21 metų ir dažniausiai ne vyresnis nei 60 – 70 metų amžiaus

3) būti dirbantis arba gauti nuolatines pajamas

4) neturėti neapmokėtų, pradelstų įsiskolinimų bankams ar kitoms paskolas teikiančioms įmonėms

5) turėti tvarkingą kreditingumo istoriją.

Jei atitinkate šiuos pagrindinius kriterijus, kreditų bendrovės yra pasirengę Jums paskolinti nuo 100 – 150 Lt iki keleto tūkstančių litų, kuriuos galima grąžinti per 7 dienų ar net 2 metų terminą. Taip pat gera žinia yra ta, kad paprastai greitojo kredito bendrovės kreditą internetu (ar kitais skolinimosi būdai) suteikia be jokio užstato, laiduotojo ir nereikalauja jokių pažymų iš banko. Paskolos internetu, paskolos be užstato – greitai, saugiai ir lanksčiai – tai patogumas, kurį teikia kreditavimo įmonės daugeliui Lietuvos gyventojų, asmenines banko sąskaitas (priklausomai nuo bendrovės) be didelio vargo papildančios per 15 minučių – 1 valandos laikotarpį.

Taigi, jei susidūrėte su laikinais finansiniais sunkumais, nutiko nelaimė, reikalaujanti daugiau finansų ir pan., tačiau nenorite skolintis iš giminaičių, draugų, ar jie patys vos suduria galą su galu, kreipkitės į greitųjų kreditų bendroves, kurios Jums ne tik suteiks paskolas be užstato, bet ir labai tikėtina, kad jei skolinatės pirmąjį kartą – nemokamą kreditą, t.y. jei grąžinsite greitą paskolą laiku, Jums nereikės mokėti jokių palūkanų. Ir tai dar ne viskas! Jei esate nuolatinis, sąžiningai savo įsipareigojimus vykdantis vartojimo kredito ar ilgalaikio kredito ir ne tik davėjo klientas, labai tikėtina, kad dalyvaujate lojalumo programoje. Ne retai lojaliems klientams greito kredito bendrovės dovanoja lojalumo litus, siūlo mažesnes palūkanas, mažesnius kredito grąžinimo pratęsimo mokesčius, ar dovanoja premijas už kreditorių paslaugomis pakviestus naudotis draugus.